האתר בשלבי בנייה אחרונים, בקרוב הגירסה המלאה
ראשי / פרסום ודיגיטל

מחלקת הדיגיטל של קוואליש מתמחה בפיתוח ועיצוב אתרים ובתכנון, בנייה וניהול קמפיינים פרסומיים ברשת ומחוצה לה. זו ההזדמנות שלכם להזניק את הפעילות העסקית קדימה ולהתבלט אל מול המתחרים באמצעות מעטפת שיווקית מלאה משלב הרעיון ועד לביצוע.

 • בניית אתרים

  חברת קוואליש מתמחה באפיון, עיצב אתרים ופיתוח בהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם. החל מפתרונות לעוסק הזעיר כגון אמנים, נותני שירות שונים, בעלי מקצועות חופשיים, דרך עסקים, מסעדות וחנויות ועד לאתרי סחר ותוכן מתקדמים לחברות ולגופים גדולים.

  [...]
  קראו עוד
 • ניהול רשתות חברתיות

  ניצול נוכחות הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ברשתות חברתיות היא ההזדמנות שלכם להזניק את הפעילות העסקית קדימה ולהתבלט אל מול המתחרים. אנו מציעים מעטפת שיווקית מלאה לפרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות. פתרון מלא משלב הרעיון ועד לביצוע.

  [...]
  קראו עוד
 • קידום ממומן ואורגני

  אתר מרשים ככל שיהיה לא יניב פירות אם לא תגיעה אליו תנועה שוטפת (ולא פחות חשוב - רלוונטית) של גולשים. מחלקת הדיגיטל שלנו מתמחה בקידום ממומן ואורגני (SEO) במנועי חיפוש. קידום שמטרתו הגדלת התנועה לאתר העסק וכפועל יוצא - הגדלת ההכנסות והרווחים.

  [...]
  קראו עוד
 • מיתוג וגרפיקה

  מחלקת ההגרפיקה שלנו בקוואליש מתמחה במיתוג עסקים / מוצרים חדשים ורענון מיתוג קיים של עסקים ותיקים. כל שירותי הקריאטיב, הגרפיקה וההפקה מוצעים לנוחיותכם תחת קורת גג אחת. משלב התכנון הראשוני ועד לקבלת חומרי הדפוס בבית העסק שלכם.

  [...]
  קראו עוד
 • שיווק ופרסום

  אם אתם עדיין לא מפרסמים את העסק שלכם או שאינכם מרוצים מתוצאות השיווק והפרסום שלכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. בקוואליש נדאג לנתח עבורכם את המצב הקיים ולהציע לכם את התמהיל האידאלי לקידום ופרסום העסק תוך התחשבות באילוצי תקציב, תחרות בשוק, יתרונות וחסרונות המוצרים והשירותים שלכם ועוד.

  [...]
  קראו עוד
 • פרסום מסורתי ורכש מדיה

  חברת קוואליש מספקת מגוון רחב של שירותי פרסום וייעוץ במדיה הדיגיטלית למגוון רחב של עסקים ולמרות שהמדיה הדיגיטלית תופסת משנה לשנה, יותר שטח מעוגת תקציבי הפרסום גם לפרסום מסורתי יש עדיין מקום. באם מדובר על פרסום ברדיו, בעיתונות, בשילוט חוצות ועוד... נדע לתכנן, לבצע ולמדוד עבורכם את מסע הפרסום.

  [...]
  קראו עוד

צרו איתנו קשר

בכל שאלה ובקשה לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם

טקסט שיווקי / קישור

בבלוג שלנו תמצאו מידע מגוון מעולם הידע שלנו. מוזמנים לעקוב. קריאה מהנה