האתר בשלבי בנייה אחרונים, בקרוב הגירסה המלאה
ראשי / דיגיטל / קידום ממומן ואורגני

אתר מרשים ככל שיהיה לא יניב פירות אם לא תגיעה אליו תנועה שוטפת (ולא פחות חשוב - רלוונטית) של גולשים. מחלקת הדיגיטל שלנו מתמחה בקידום ממומן ואורגני (SEO) במנועי חיפוש. קידום שמטרתו הגדלת התנועה לאתר העסק וכפועל יוצא - הגדלת ההכנסות והרווחים.

צרו איתנו קשר

בכל שאלה ובקשה לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם

הדף הראשון בגוגל

בעלי עסקים יודעים כבר מזמן שאתרים שעולים בדף הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל מקבלים את הרוב המוחלט של התנועה מחיפושים בגוגל ולכן מוכרים יותר, מרוויחים יותר. מספר הגולשים שממשיכים לדף 2 ברוב התחומים הוא זעום ואתרים שלא נמצאים בדף הראשון למעשה לא רלוונטיים. ניתן לדמות אתרים כאלו לחנויות בעולם הפיזי, שאת הכתובת שלהן אף אחד לא מכיר.

היתרונות הגדולים ביותר של קידום ופרסום בגוגל הם היכולת להגיע ללקוחות פוטנציאלים ברגע שהם מחפשים את השירות (בשונה מפרסום בטלוויזיה למשל). כוונת הגולשים המבצעים חיפושים בגוגל היא מכוונת רכישה / צריכה. כאשר לרוב לפני קנייה מחפשים הגולשים את המוצר או השירות המבוקש בגוגל ועורכים סקר שוק שכולל השוואת מחירים, איכות, זמני שילוח ואספקה וכדומה. באמצעות האפשרות לפרסם ולקדם את האתר של העסק שלך בביטויי חיפוש ממוקדים אפשר להגיע לגולשים מאוד ממוקדים שמעוניינים במוצר או בשירות שלך.

קידום בגוגל בין אם אורגני לבין אם ממומן דורש תכנון עמוק והשקעה מרובה של תקציב וזמן - אלו יניבו פירות עתידיים שיקנו לכם יתרון משמעותי על המתחרים העסקיים שלכם.

אז איך מגיעים לדף הראשון בגוגל?

כדי להופיע בדף הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל יש לכם 2 אפשרויות

קידום אורגני - הדרך הארוכה

לקדם את האתר באופן אורגני (SEO) כדי שיופיע בתוצאות החיפוש "הרגילות". אומנם מבחינת גוגל התוצאות האלו אמורות להיות "טבעיות", תוצאות שמנוע החיפוש בחר להציג לגולש שהקליד את שאילתת החיפוש, ללא קשר לגודל החברה, כמות ההשקעה הכספית אלא רק בהתאם לרלוונטיות לגולש. בעבר, באופן חלקי זה היה נכון. אך עם הקידמה, התחרות והתחכום של העסקים (והמפרסמים) החל תהליך שהביא אותנו למצב בו אנו נמצאים כיום. תחרות אינסופית בין ניסיון של חברות לבצע מוניפולציות על גוגל ולמעשה לשכנע את מנוע החיפוש כי העסק אותו הם מקדמים הוא המתאים ביותר לחיפוש שבוצע, לבין גוגל שעושים הכול בכדי לזהות את המוניפולציות האלו ולנסות לשמור על תוצאות מדויקות ככל הניתן.

למרות שמהכתוב זה יכול להתפרש כי הדרך להגיע לדף הראשון בתוצאות האורגניות היא "לרמות את גוגל" (ולמרות יש חברות שבאמת מנסות לעשות את זה), למעשה גוגל מנסים לעודד עסקים ליצור אתרים טובים יותר, אינפורמטיבים יותר ולקדם אותם.

בקוואליש אנו מנסים "להקשיב" לגוגל ולעבוד לפי ההנחיות מתוך הבנה כי הקווים המנחים של גוגל באים בכדי ליצור סביבת אינטרנט טובה יותר לגולשים. במקום לנסות "לרמות" אנחנו מנסים להפוך את האתר של הלקוח לאתר שיענה על הצורך האמיתי של הגולשים, כזה שימשוך תנועה אורגנית אמיתית, רלוונטית ואיכותית.

תהליך הקידום האורגני הוא תהליך ארוך ולא זול. הזמן שיקח להגיע למקום הראשון משתנה בהתאם לתחרות, למיקוד ולתקציב. 

קידום ממומן - הדרך המהירה

הקידום הממומן הוא למעשה קידום בתשלום ישיר לגוגל (PPC - תשלום לפי לחיצות). על כל הקלקה על ביטוי רלוונטי תשלמו באופן מיידי לגוגל. לא הקליקו, לא שילמתם. צורת פרסום זו מאפשרת למפרסמים להגיע באופן מיידי לתוצאות הראשונות בדף הראשון של גוגל (אפילו מעל התוצאות האורגניות).

מכיוון שהפרסום הממומן מבוסס על תשלום על הקלקות יש חשיבות עליונה לניהול מקצועי של הקמפיינים השונים. כזה שיבטיח ניצול מקסימלי של כל שקל ושקל וימנע הקלקות לא רלוונטיות שלא יניבו שם תועלת לעסק.

אז מה עדיף? גם וגם - הכירו את הקידום משולב

אנחנו בקוואליש, כשותפי פרסום של גוגל בישראל, בעלי ניסיון רב בקידום אתרים אורגני ובקידום ממומן של עסקים קטנים ובינוניים החל משלב הגדרת מטרות הפרסום ועד להוצאה לפועל. אנחנו מאמינים שלא מניחים את כל הביצים בסלסלה אחרת ושהקידום האורגני והממומן משלימים זה את זה. הקידום הממומן מאפשר גמישות מלאה ותגובה מהירה לצרכים של העסק על מנת לספק לקוחות חדשים מהיום למחר בעוד הקידום האורגני, בטווח הארוך מבסס את העסק כאוטוריטה בתחום ומאפשר תנועה בריאה (שלפעמים אף נתפסת איכותית יותר) לאתר. תוכנית הפרסום והקידום כוללת בין היתר:

  • בחינת מצב העסק והגדרת מטרות ותקציב לפרסום
  • מחקר שוק, מתחרים ומילות מפתח
  • שיפור המבנה והתוכן של האתר
  • בניית אסטרטגיית תוכן לאתר והפצת התכנים ברשת
  • בקרה וניתוח תוצאות הפרסום והתנהגות הגולשים באתר

במידה וגם לכם יש אתר שאינו מניב תוצאות, צרו איתנו קשר ליעוץ ראשוני על מנת להבין את הפוטנציאל הגלום במשאב הדיגיטלי שלכם.

רוצים לקבל חשיפה במנועי החיפוש?

אנו נדאג ליצור עבורכם את התמהיל הנכון למיקסום ההשקעה בטווח הקצר, הבינוני והארוך. צרו קשר ונציגינו ישובו אליכם בהקדם.