האתר בשלבי בנייה אחרונים, בקרוב הגירסה המלאה
ראשי / דיגיטל / פרסום מסורתי ורכש מדיה

חברת קוואליש מספקת מגוון רחב של שירותי פרסום וייעוץ במדיה הדיגיטלית למגוון רחב של עסקים ולמרות שהמדיה הדיגיטלית תופסת משנה לשנה, יותר שטח מעוגת תקציבי הפרסום גם לפרסום מסורתי יש עדיין מקום. באם מדובר על פרסום ברדיו, בעיתונות, בשילוט חוצות ועוד... נדע לתכנן, לבצע ולמדוד עבורכם את מסע הפרסום.

צרו איתנו קשר

בכל שאלה ובקשה לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם

פרסום מסורתי לצורך חיזוק הפרסום הדיגיטלי

שיווק ופרסום של עסק כוללים תחומי פעילות מגוונים בהרבה מהפעילות הבסיסית של הפצת מידע על המוצרים או השירותים של העסק. שיווק ופרסום טובים כוללים פיתוח מערכת יחסים עם הצרכנים, גם אם מערכת היחסים לטווח קצר, כמו במקרה של רכישות מקריות חד פעמיות, או מערכות יחסים ארוכות טווח עבור לקוחות חוזרים שיתרמו ליציבות וצמיחת העסק.

על מנת ליצור מערכת יחסים עם הצרכנים יש לפגוש אותם במקומות שונים במהלך חיי היום יום שלהם לצורך חשיפה ויצירת מודעות. הערוצים הזמינים מגוונים וכוללים כמובן את ערוצי הדיגיטל השונים שיתרונם הוא בזמינות, במהירות השגת החשיפה ובמיקוד המדויק לקהלי המטרה השונים אך במקרים מסויימים אלו לא מספקים ופרסום בריא לעסק מחייב גם שימוש במדיות מסורתיות יותר כגון עיתונות (באם מקומית, ארצית או ממוקדת לפי תחומי עניין כגון מגזיני פנאי, בריאות, רכב ועוד), שלטי חוצות, רדיו ועוד.

יש לכם צורך בפרסום מסורתי נקודתי חד פעמי או קבוע ושוטף?

מחלקת הגרפיקה, הקריאטיב ורכש המדיה שלנו עומדת לרשותכם. לפרטים, צרו איתנו קשר עוד היום.